Casa Espacosa Meia Praia
| Wifi Wi-Fi | Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 6 hálószobás Casa Espacosa Meia Praia Itapema legfeljebb 15 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Meia Praia, csupán 12 percnyi sétára található.
A Bridge Of Sighs néhány saroknyira, míg a Mercado Althoff 750 méterre van a 3 fürdőszobás villától.
Az Itapema városi nyaraló vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Gustare Forneria olasz ételekkel kényezteti vendégeit hozzávetőlegesen 5 percnyi sétára az Itapema városi ingatlantól.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Mosógép
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Espacosa Meia Praia biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Espacosa Meia Praia Wi-Fi-t kínál. - ❓
Hány vendéget tud fogadni a Casa Espacosa Meia Praia?
A Casa Espacosa Meia Praia kapacitása 15 főig terjed. - ❓
A Casa Espacosa Meia Praia konyhával berendezett?
A Casa Espacosa Meia Praia felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.